Сировина

Ми надаємо великого значення якості нашої продукції. Для досягнення цієї мети, ми використовуємо тільки ретельно відібрані і вибрані матеріали. Основні продукти, які використовуються нами в процесі виробництва є:

Спеціальна гіпсо-волокниста плита

Ми вирішили використовувати цей тип серцевини, в зв’язку з дуже хорошими акустичними властивостями матеріалу,а також через відмінні характеристики по вогнестійкості. Ці плити, виготовлені з гіпсу та целюлозних волокон.

MDF

Завдяки основі наших вогнетривких панелей МДФ можливе використання його в салонах, де необхідна гладка поверхня і мала вага. Жорстка однорідна поверхня, утворена в процесі пресування МДФ панелі -відмінний матеріал для подальшої обробки шпоном,пластиком HPL , або ламінуванням.

Фанера

У салонах, в яких необхідний високий рівеньакустичних характеристик використовуються дифузори з фанери.Для виробництва елементів ми використовуємо фанеру найвищої якості.

CDF

СDF чорного кольору матеріалз високою щільністю і високою стійкістю до вологи . Використання CDF окрім як серцевини в настінних та потолочних панелях можна використовувати ,як матеріал для сантехнічних перегородок у ванних кімнатах ,роздягальнях,приміщеннях з підвищеною вологістю. CDF має високу стійкість до стирання, деформації, кислот, лугів,нафтопродуктів.

Шпон

Для виробництва наших панелей, ми використовуємо як відбірний натуральнийтак і модифікований шпон .

Шпон модифікований – це ідеальний вибір для інтер’єрів, який повинен відтворювати структуру деревоподібного волокна ,та колір разом із благородством натурального дерева. Завдяки технології виготовлення даний матеріал має оптимізованіволокна натурального дерева. Глибока просторова структура і барвники сприяють вираженню кольору. Потрібно пам’ятати , що модифікований шпон- екологічно чистий продукт.

Шпон – це тонкі слої деревини, які виготовленні шляхом зрізання пласта із стовбура дерева. Це природна сировина проте використовуючи його , ми повинні рахуватися з наявністю відмінностей в натуральній структурі та відтінками кольорів.

HPL

Високий тиск декоративного шаруватого матеріалу представляє собою матеріал, який є результатом стиснення декількох шарів паперу, просочених смолою під високим тиском і при високій температурі. Верхній шар декоративного паперу, просоченою смолою меламіну. Завдяки використанню спеціальних методів, штампування і пресування, можна створити жорстку і міцну поверхню, де унікальним і надзвичайно вперта поверхню ідеально підходить для дизайну інтер’єру. Основні особливості HPL є:

Висока стійкість до ударних навантажень і стійкість до подряпин

Стійкість до впливу високих температур

Міцність на вигин і розрив

Хімічна стійкість

Стійкість до ультрафіолетового випромінювання

Кольоростійкість

Фарби-лаки

У деяких інтерєрах необхідно використати фарбовані однотонні гладкі поверхні. Наші панелі забезпечують хорошу акустику та рівномірний колір , який ми пропонуємо, відповідно до RAL і NCS.

Бамбук, ротанг, Loom

Бамбук, ротанг і Loom – в нашій пропозиції також включає в себе екзотичні матеріали:

Ротангові панелі –покриті шаром натурального плетення лози – екзотичної пальмової ліани ротангу з лісів тропічної Азії.

Бамбукові панелі –покриті зовні натуральними бамбуковими смужками ,або шпоном .
Люмові панелі – зовнішній шар являє собою матеріал, витканий на спеціальних верстатах з надзвичайно міцної ниткової целюлози.