Місія компанії

Про компанію

Konferencja_www

Місія UniPanels це акустична адаптація сучасних технологічних  досягнень для  потреб компаній ,організацій чи приватиних інвесторів. У той же час ми співпрацюємо з інвесторами  та  архітекторами допомагаючи їм вирішити завдання, як надати користувачам об’єктів високий рівень акустичного комфорту. Ми розуміємо, що актуальним питанням сучасності є надання   мешканцям  будинків відповідного рівня шумоізоляції від шуму міста, а також систем та обладнаннь присутніх в будівлі(ліфт,ветиляція,тощо).

 

Ми пропонуємо високоякісні акустичні панелі  UniPanels що  встановлюють нові стандарти для даної галузі. Ми прагнемо до того, щоб наші клієнти завжди отримували  продукцію найвищої якості, розроблену  і виготовлену відповідно до останніх тенденцій, які характеризуються найвищим рівнем акустичних характеристик.

Діяльність

Unipanels Система являє собою унікальний продукт – акустичні панелі та системи  – поєднання акустичних і естетичних якостей. Всі накладки, включені в нашу пропозицію відповідає стандартам вогнестійкості. Вони призначені для державних установ і закладів, таких як концертні зали, театри, кінотеатри, конференц-зали, лекційні зали, аеропорти, виставкові та спортивні споруди. З точки зору продажу і монтажу акустичних панелей ми співпрацюємо з архітектурними бюро,акустиками, звукорежисерами , генеральними  підрядниками ,а також на замовлення  індивідуальних інвесторів.

Команда

UniPanels Acоustiс  команда професіоналів з натхненням. Створюючи нові продукти, ми задіюємо всі відділи в компанії, і часто колег що є  фахівцями  уінших компаніях. Ми постійно шукаємо нові рішення, які відповідають навіть самим  незвичайним і вибагливим очікуванням клієнтів.Оскільки завдання на ринку  зростає дуже швидко, ми  завдяки інноваційному підходу до проектів,  ефективно задовольняємо  його потреби.

Ми ставимся з особливою відповідальність до термінів та якості робіт погодженим з головним підрядником.

 

Увага до естетики

Recepcja_www

На додаток до ефективної  звукоізоляції велике значення має естетичний вигляд панелей UniPanels. Це стосується не тільки самих панелей, але і їх правильного розташування всередині будівлі.

Наші співробітники завжди готові надати індивідуальні консультації для архітекторів. Досвідом який миздобули, ми охоче ділимось   з нашими клієнтами, разом  створюємо нові рішення. Багато з яких постійно вводяться в систему UniPanels. Відкриті до співпраці з клієнтами, щоб створювати індивідуальні панелі.Для проектування обєктів з правильною акустикою для навищої якості звуку, ми проводимо необхідні розрахунки.