Акустичні панелі

Акустичні структури представляють собою складні, просторові елементи, як правило, виготовлені з фанери,або деревяних плит, з властивостями поглинання, розсіювання або перенаправленням гвукоаих хвиль. Вони використовуються для покращення акустики унеобхіднихзонах,або там де ми хочемо вдосконалити акустику.

Дифузор одновимірний– це системи  акустичної дисперсії , коли в один період звукові промені , які потрапляють на поверхню  відбиваються  в різних напрямках, але в одній площині.

Дифузор двовимірний – це система ,коли  акустичний звук направляється  в двох напрямках. Звукові промені , які потрапили  на поверхню заломлюються  і відбиваються  в різних напрямках  у двох площинах – вертикальної і горизонтальної.

Наша компанія виготовляє дифузори і панелі відповідно до індивідуальних потреб. Ми завжди стараємося задовольнити ваші індивідуальні потреби. Наші інженери будуть раді допомогти в оформленні приміщень. Ми хочемо, щоб кожен інтер’єр відповідав всім вашим очікуванням – як акустичним, так і естетичним

 


 

Приклади фотографій режими одно- і двовимірні